AC1206FR-0768R1L
MFR.Part #
AC1206FR-0768R1L
JLCPCB Part #
C229759
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 68.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS