AT0805FRD0771K5L
MFR.Part #
AT0805FRD0771K5L
JLCPCB Part #
C5555575
Description
-55℃~+155℃ 125mW 71.5kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS