MFR-12DTD52-154R
MFR.Part #
MFR-12DTD52-154R
JLCPCB Part #
C3376065
Description
-55℃~+155℃ 154Ω 167mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS