AF0603FR-07215RL
MFR.Part #
AF0603FR-07215RL
JLCPCB Part #
C7213272
Description
-55℃~+155℃ 100mW 215Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS