RT1206BRD0737K4L
MFR.Part #
RT1206BRD0737K4L
JLCPCB Part #
C870687
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 37.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS