AT0805DRE07402RL
MFR.Part #
AT0805DRE07402RL
JLCPCB Part #
C2106509
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 402Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS