MF0204FRE52-3M4
MFR.Part #
MF0204FRE52-3M4
JLCPCB Part #
C1748949
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-55℃~+155℃ 3.4MΩ 400mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS