AT0805DRE07390KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0805DRE07390KL
JLCPCB Part #
C2106813
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 390kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS