MFR50SDRD52-7K87
MFR.Part #
MFR50SDRD52-7K87
JLCPCB Part #
C1752610
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.87kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS