MFR50SDRE52-2K05
MFR.Part #
MFR50SDRE52-2K05
JLCPCB Part #
C3435269
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS