RT0603FRE07249RL
MFR.Part #
RT0603FRE07249RL
JLCPCB Part #
C863688
Description
-55℃~+155℃ 100mW 249Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS