AT0805DRE0720K5L
MFR.Part #
AT0805DRE0720K5L
JLCPCB Part #
C4146661
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS