SR0805JR-7W11KL
MFR.Part #
SR0805JR-7W11KL
JLCPCB Part #
C20166684
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS