FMP200FBF52-825K
MFR.Part #
FMP200FBF52-825K
JLCPCB Part #
C1383155
Description
-55℃~+155℃ 2W 825kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS