AT0805DRE0721K5L
MFR.Part #
AT0805DRE0721K5L
JLCPCB Part #
C2107578
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 21.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS