MFR25SFBE52-17R4
MFR.Part #
MFR25SFBE52-17R4
JLCPCB Part #
C1370845
Description
-55℃~+155℃ 17.4Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS