AT0805DRD07681RL
MFR.Part #
AT0805DRD07681RL
JLCPCB Part #
C2137504
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 681Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS