RT0603DRE071K54L
MFR.Part #
RT0603DRE071K54L
JLCPCB Part #
C862953
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS