MFR50SDBE52-16R9
MFR.Part #
MFR50SDBE52-16R9
JLCPCB Part #
C3397051
Description
-55℃~+155℃ 16.9Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS