AC1206JR-0762RL
MFR.Part #
AC1206JR-0762RL
JLCPCB Part #
C229974
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 62Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS