AT0805DRD07332RL
MFR.Part #
AT0805DRD07332RL
JLCPCB Part #
C2139531
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 332Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS