RK73H2ARTTD1274F
MFR.Part #
RK73H2ARTTD1274F
JLCPCB Part #
C4131749
Description
-55℃~+155℃ 1.27MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS