RE0402BRE0753K6L
MFR.Part #
RE0402BRE0753K6L
JLCPCB Part #
C6171684
Description
-55℃~+155℃ 53.6kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS