RL1218FK-070R015L
MFR.Part #
RL1218FK-070R015L
JLCPCB Part #
C876274
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 15mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±2000ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS