AT0805DRD0711KL
MFR.Part #
AT0805DRD0711KL
JLCPCB Part #
C2138788
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS