RT1206BRB0788R7L
MFR.Part #
RT1206BRB0788R7L
JLCPCB Part #
C6460906
Description
-55℃~+155℃ 250mW 88.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS