RT0603DRD075K23L
MFR.Part #
RT0603DRD075K23L
JLCPCB Part #
C2105222
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.23kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS