AT0805DRD0713KL
MFR.Part #
AT0805DRD0713KL
JLCPCB Part #
C2137226
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13kΩ 150V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS