AT0805CRD0797R6L
MFR.Part #
AT0805CRD0797R6L
JLCPCB Part #
C4196879
Description
-55℃~+155℃ 125mW 97.6Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS