RT1206BRC071K87L
MFR.Part #
RT1206BRC071K87L
JLCPCB Part #
C869942
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS