MFR-50FRF52-619K
MFR.Part #
MFR-50FRF52-619K
JLCPCB Part #
C1750332
Description
-55℃~+155℃ 500mW 619kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS