RT0805DRD0712K4L
MFR.Part #
RT0805DRD0712K4L
JLCPCB Part #
C2114582
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS