AF0603FR-0710RL
MFR.Part #
AF0603FR-0710RL
JLCPCB Part #
C1882596
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS