AT0603DRE0778K7L
MFR.Part #
AT0603DRE0778K7L
JLCPCB Part #
C2106420
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 78.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS