AT0603DRE07324RL
MFR.Part #
AT0603DRE07324RL
JLCPCB Part #
C4190912
Description
-55℃~+155℃ 100mW 324Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS