RN73H1JTTD1321D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1321D50
JLCPCB Part #
C3949582
Description
-55℃~+155℃ 1.32kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS