Y1636402R000B9W
MFR.Part #
Y1636402R000B9W
JLCPCB Part #
C3992138
Description
-55℃~+150℃ 100mW 402Ω ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS