AT0603DRE07374RL
MFR.Part #
AT0603DRE07374RL
JLCPCB Part #
C4029551
Description
-55℃~+155℃ 100mW 374Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS