AT0603DRD0731R6L
MFR.Part #
AT0603DRD0731R6L
JLCPCB Part #
C856249
Description
-55℃~+155℃ 100mW 31.6Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS