RE1206FRE0738R3L
MFR.Part #
RE1206FRE0738R3L
JLCPCB Part #
C4321334
Description
-55℃~+155℃ 250mW 38.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS