RSF1WSJR-52-43R
MFR.Part #
RSF1WSJR-52-43R
JLCPCB Part #
C1753577
Description
-55℃~+155℃ 1W 43Ω Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS