AT0603DRD0722KL
MFR.Part #
AT0603DRD0722KL
JLCPCB Part #
C6127369
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS