AA0201JR-0720KL
MFR.Part #
AA0201JR-0720KL
JLCPCB Part #
C20141090
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 50mW Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS