AF1210FR-0784R5L
MFR.Part #
AF1210FR-0784R5L
JLCPCB Part #
C4327538
Description
-55℃~+155℃ 500mW 84.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS