AT0603DRD0716K5L
MFR.Part #
AT0603DRD0716K5L
JLCPCB Part #
C856093
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS