MFR-25FTF52-124R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR-25FTF52-124R
JLCPCB Part #
C1374986
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS