PNP5WVJT-73-1R2
MFR.Part #
PNP5WVJT-73-1R2
JLCPCB Part #
C1401929
Description
-40℃~+200℃ 1.2Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D7.5xL17mm Through Hole Resistors ROHS