RT1210BRD075K1L
MFR.Part #
RT1210BRD075K1L
JLCPCB Part #
C4299658
Description
-55℃~+125℃ 250mW 5.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS