AT0603DRD0714K7L
MFR.Part #
AT0603DRD0714K7L
JLCPCB Part #
C856069
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS