CFR100JR-52-9K1
MFR.Part #
CFR100JR-52-9K1
JLCPCB Part #
C1754346
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.1kΩ Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS